Konsolidace půjček od GE Money Bank

Říjen 31, 2011 No Comments

Jak všichni dobře víme, konsolidace půjček znamená sjednocení více půjček do jedné. Konsolidace půjček je výhodná v tom případě, kdy se nechceme starat o více půjček a pořád myslet, kdy je máme platit nebo také pro ty, které tyto půjčky finančně zatěžují a chtějí platit méně a vše najednou.

S konsolidací půjček si sami nastavíte kolik chcete platit a jak vám splátky budou vyhovovat. Konsolidace od GE Money Bank je velmi výhodná, protože vám sníží vaše měsíční splátky až o polovinu při zajímavém úroku.

Co je také velmi výhodné, GE Money vám sloučí půjčky jejich konsolidací ikdyž máte půjčeno u různých společností nad 200 000Kč, což se ale zajišťuje nemovitostí. Banka se přece musí nějak bránit aby se půjčky, i ty sloučené, splácely. Při sloučení půjček do 200 000 Kč u této banky, nepotřebujete ručitele ani žádnou zástavu vašeho majetku a co je také velmi příjemné, GE Money za vás vyřídí všechny půjčky a jejich splácení a to všechno zdarma.

Tato konsolidace půjček vám nabídne také zajímavou dobu splácení a to dle vašich přání až do 96 měsíců a datum, ke kterému budete půjčku splácet si nastavíte sami, jak vám nejvíce vyhovuje. Většina půjček se totiž musí splácet i ve dny, kdy nemáte již dostatek peněz, touto konsolidací si jednoduše nastavíte datum po výplatě aby se nemohlo stát, že půjčku nebudete moci v termínu zaplatit.

Budete-li mít na svém kontě více peněz a budete chtít půjčku předčasně zaplatit, v tom také tato konsolidace půjček nevidí problém, stačí jen kontaktovat zástupce, domluvíte se, jestli chcete půjčku zaplatit celou nebo jen její část.Tags: , , GE Money

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

KB mojebanka internetbanka (Komerční banka)

U KB je služba internetového bankovnictví vyřizována službou Mojebanka. Jak již víte internetovým bankovnictvím se chápe možnost provádět vybrané...

Konsolidace půjček od GE Money Bank

Jak všichni dobře víme, konsolidace půjček znamená sjednocení více půjček do jedné. Konsolidace půjček je výhodná v tom případě,...

Druhy hypoték

Finanční produkt hypotéka nám pomůže s financováním bydlení a to buď koupí bytu či domu nebo také jejich renovací...

Rychlé půjčky bez registru příjmu a poplatku

Půjček se na českém trhu nachází více než dost, z nichž některé jsou velmi zajímavé. Pro někoho z vás...

Bankovní půjčka

Někdy se stane, že potřebujeme půjčit peníze ať už to je na auto, televizi nebo novou koženou sedačku do...

Extra hypotéka

Většina z nás plánuje ať už v kratší době nebo v budoucnosti postavit si krásný dům, který bude podle...

Cestovní pojištění

Jistě již každý z vás někdy jel na dovolenou do zahraničí a potřeboval vyřídit na celou dobu dovolené cestovní...

Povinné ručení u Wüstenrot

U povinného ručení s Wüstenrot získáte výhodnější sazbu dle výkonu motoru dále bonus za jízdu bez nehod a to...

Nahlášení škody u Wüstenrot

Hlášení nových škod a objednání prohlídky Tel.: 800 225 555 (po – pá: 8:00 – 17:00) Informace k již...

Zajímavé druhy půjček

Půjček se na českém trhu nachází více než dost, z nichž některé jsou velmi zajímavé. Pro někoho z vás...

Potřebujete peníze? Půjčky bez registru ihned jsou zde pro Vás na pujckyauvery.com.
Řešením vaší finanční situace může být finanční poradce, který vám může poradit jak investovat do komodit a akcií, jako je například investiční zlato, které i v době pěněžní krize drží svoji hodnotu stále vysoko.